Jsem vděčná za každou vědomě prožitou minutu.

Jarmila

Jak vnímám sebe sama: jsem ohnivá žena, což potvrzují i hvězdy 🙂 Mám plnou hlavu nápadů. Pořád a ráda zkouším nové věci. Můj život byl dlouho jak horská dráha - strmě nahoru a pak střemhlav dolů… Prošla jsem slušnými životními zkouškami, které mě srazily na kolena, ale vždy jsem vstala a hledala nové cesty. Od roku 2012, se věnuji osobnímu rozvoji. Odstartoval to ve mě můj první přechod přes žhavé uhlí. Od té doby jsem na cestě sebe-poznání. Baví mě objevovat v sobě svůj potenciál. Probouzím svou ženskost a mám radost z každého malého krůčku vpřed. Je pro mě fascinující objevovat co všechno dokážu a s nadšením nasávám jako houba nové možnosti, které se přede mnou otvírají. Miluju život se vším, co k němu patří. Jsem vděčná za každou vědomě prožitou minutu.

Otázka: Jaká je tvá životní vášeň? popř. Co tě v životě nejvíce naplňuje?

Odpověď: u mě se to mění 🙂 Ale to je přirozené. Momentálně je mou vášní intuitivní malování. Otvírám hranice, které jsem si nedokázala představit ani ve snu. Probudila jsem v sobě své vnitřní dítě i vnitřního umělce a s nadšením a vášní maluju každou volnou chvilku. Miluju výzvy! 

Otázka: Jaké místo máš nejradši pro své uvolnění, relaxaci?

Odpověď: mám ráda přírodu, les, slunce, moře. Ale klidně umím celkem slušně relaxovat i v posteli třeba ve dvě odpoledne 🙂 Hlavně v zimě. Nejvíce mě nabíjí moře a slunce.

Otázka: Tvoje životní motto

Odpověď: mám jich několik, ale tři zásadní, které se snažím taky žít. “Nedělej nic co nechceš, aby druzí dělali tobě”; “Nesuď nikoho, dokud nestojíš v jeho botách”; “Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody” 

Otázka: Co bys chtěla vzkázat ženám

Odpověď: poslouchejte svou intuici. Naučte se cítit a vnímat své tělo. Nikdy nedělejte nic samy proti sobě. Tančete, zpívejte, hrajte si, radujte se, malujte, smějte se z plných plic a milujte. Milujte samy sebe, ten zbytek se přidá sám 🙂