Online konzultace 

Můžeš se na mě obrátit s jakýmkoliv tématem, které řešíš. V praxi i  ve svém životě jsem poznala, že všechno se vším souvisí. Ty si myslíš, že chceš například řešit vztah, ale když jdeme hlouběji, zjistíme, že příčina se ukrývá v jiné oblasti. Proto se nespecializuji na žádné konkrétní téma. Každý jsme jedinečný a proto ke každému přistupuji individuálně. 

Jediná podmínka pro úspěšnou konzultaci je CHTÍT změnu a PŘIJMOUT ZODPOVĚDNOST za svá rozhodnutí. 

Nehodnotím, nesoudím. Analyzuji, hledám řešení z nezaujatého prostoru “nad” problémem. Dávám konkrétní doporučení ke změně. Tvoje akce je tvým krokem k vysněnému cíli.

Často bývá společným jmenovatelem STRACH Z …… (dosaď si sama) a NEVYROVNANÉ POLARITY V NÁS (ženská a mužské energie).

PŘÍPRAVA (dobrovolná)

Chceš-li se vyjádřit ke svému tématu ještě před konzultací, napiš mi email. Ušetříme si vzájemně čas vysvětlováním a na konzultaci můžeme přejít rovnou k věci.

JAK PROBÍHÁ INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

  • 60 min času
  • Forma online setkání - vidíme se i slyšíme (Skype, Meet)
  • Pracuješ/mluvíš především ty - já jsem průvodcem k tobě samé, naciťuji pravou podstatu problému
  • Ty určuješ směr, rychlost a dynamiku svého osobního uvědomění
  • Přebíráš zodpovědnost za svůj život a jeho transformaci
  • Dostaneš praktické kroky k posouvání se do tebou stanoveného stavu bytí
  • Bude-li tvé téma náročné, pak zpracuju jednotlivé kroky do 48hod a zašlu emailem
  • Konzultace může být jednorázová, nebo jich bude potřeba více - to vyplyne. Snažím se vždy najít rychlé, stručné a efektivní řešení.

PRO KOHO JE VHODNÁ

Pro tebe, jež cítíš ve svém nitru neklid, potřebu změny. Nemusíš  nyní umět pojmenovat z čeho pramení. Máš vnitřní touhu a odhodlání to změnit. Jen nevíš jak začít, jak ji uchopit. Nebo víš, ale nemáš vůli udržet krok. Jsi ochotná přijmout změnu ve svém životě - ta s tím vždy souvisí. A jsi připravena dělat akci. Protože bez akce není reakce, bez ní nejde se hnout z místa.

PRO KOHO VHODNÁ NENÍ

Nejsi-li připravena odhalit sebe sama až do morku kosti a podívat se do nejhlubších zákoutí své duše, přiznat si pravdu, pak se na konzultaci neobjednávej. Sebereflexe je důležitou součástí řešení každé situace. Abych mohla pomoci, musím znát čistou verzi.

NA CO SE PŘIPRAVIT

Budeš pracovat sama se sebou. Znamená to, že se zaměříme na tvé vnímání sebe i okolí a změnu tvého myšlení, tvých životních přesvědčení. Jedině tak se může něco v životě změnit. Neslibuji ti procházku růžovou zahradou, můžeš objevit hluboké rány své duše. Je to to největší požehnání, kterého se ti může dostat a očistit sebe sama, svůj rod. Konzultace může být ovšem také “pouhým” povídáním o starostech všedního dne. Záleží jen na tobě samé, na jak velký krok jsi připravena.

HODNOTA KONZULTACE

60 min 1000,-Kč včetně DPH

První konzultace 20+60min Z toho 20 min máš ode mě zdarma, abychom se na sebe naladily a zjistily, zda je reálné pokračovat.

PLATBA A STORNO PODMÍNKY

Čas je nejdražší komodita každého z nás. Vážím si svého i tvého času. Z toho důvodu je rezervace na konzultaci závazná a platí se hned při rezervaci. Chápu však, že mohou nastat neočekávané situace a konzultaci není možné realizovat. V takovém případě mi to prosím oznam SMS zprávou, nebo emailem nejpozději 24 hod před začátkem konzultace. Najdeme společně náhradní termín.

Konzultace, která bude zrušena v kratším časovém úseku, než 24 hod před začátkem konzultace, popř. neomluvená účast na konzultaci  propadá v plné výši.

VYPLŇ FORMULÁŘ A OBJEDNEJ SI ZÁVAZNĚ KONZULTACI

Jarmilko, děkuji Ti za nalezení své vnitřní síly. Pomohla jsi mi k prvnímu kroku nikoli na střepech, ale tokem myšlenek při společném rozhovoru. Dala jsi mi důvěru a čas pro jejich zpracování. Dokázala jsem tak sama svůj strach uchopit. Procházka chodníkem střepů se stala symbolem mé rozhodnosti se se strachem poprat a nenechávat jím ovlivňovat můj život. Děkuji Ti za ten nádherný pocit sebelásky a úcty k sobě samé, který následně přišel.
Lenka Chocholáčová